Natječaj za radno mjesto: Inženjer pripreme rada (m/ž)

Novi natječaj:
POSAO U HRVATSKOJ
Nivogradnja d.o.o. traži diplomiranog inžinjera građevine(m/ž)

Mjesto rada:
Medvedgradska 19, Zagreb

Opis posla:
– izrađuje kompletnu kompjutersku obradu svih kalkulacija za tvrtku
– izrađuje kalkulacije za sve ponude i ugovore
– vodi obradu svih kooperanata i dobavljača materijala koji rade za tvrtku
– izrađuje, planira troškove i prati troškove u toku realizacije svakog projekta, sustavno i kontinuirano prati nove tehnologije i materijale na tržištu, daje prijedloge i analize isplativosti primjene istih
– učestvuje u pripremama i analizama za licitacije sredstava iz EU fondova

Uvjeti:
– diplomirani inženjer  građevine ( m/ž)
– poželjno ovlaštenje i članstvo komore  inženjera građevinara
– aktivno znanje njemačkog jezika ( napredno)
– samostalna, lojalna, odgovorna, motivirana i ustrajna osoba
– položen vozački ispit
– minimalno 4 godine radnog iskustva na području izgradnje stambeno-poslovnih objekata

Vještine:
– Word, Excel, Internet, AutoCAD,Outlook

Što nudimo:
– stalno zaposlenje
– napredovanje u karijeri

O Nivogradnji:
Nivogradnja je jedna od vodećih tvrtki u izgradnji stambeno poslovnih građevina u Republici Hrvatskoj. U 25 godina poslovanja izgradili smo svojim vlastitim kapitalom preko 4500 stanova. U SR Njemačkoj do sada smo izgradili preko 300 000m2 stambeno-poslovnih objekata u roh-bau sustavu.
Želja nam je dalje se razvijati i u Hrvatskoj i u inozemstvu.